Ana sayfa

Changzhou Changpeng Motor Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Changzhou CHANGPENG Motor Co., Ltd., Jiangsu Eyaleti, Changzhou Şehri, Lijia Kasabası, Wujin Bölgesi'nde bulunan 2000 metrekarelik bir alanı kapsayan, Mayıs 2009'da kuruldu.Ürün tasarımı ve geliştirmeden üretime kadar gelişmiş test ekipmanlarına ve tasarım yazılımlarına sahibiz.Biz esas olarak çevre koruma klima motoru, su klima motoru, mobil klima motoru, ev tipi klima motoru, fan coil motoru, endüksiyon fan motoru, DC motor, özel şartname santrifüj fan, eksenel akışlı fan motoru, ve elektrikli soğutma fanı motoru.Firma, müşteri ihtiyaçlarına göre her türlü özel motor tasarlayıp üretebilmektedir.Şirketin ürünleri, Çin Zorunlu Sertifikasyon CCC, Sertifika No .: 2009010401372192'yi geçmiştir. Uzun yılların çabaları altında, şirketin ürünleri müşterileri memnun etmek için yenilik, hizmet ve girişimci konseptli bir grup genç ekibi bulunmaktadır.

 

Fabrika Görünümü

Çin Changzhou Changpeng Motor Co., Ltd. şirket Profili 0

Atölye

Çin Changzhou Changpeng Motor Co., Ltd. şirket Profili 1

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yasal temsilci: Wang Leiming kuruluş yılı: 2009


İş kapsamı: Ar-Ge, motorlar, metal ürünler, plastik ürünler, kalıplar ve elektronik bileşenlerin üretimi ve satışı;çeşitli mal ve teknolojilerin ithalatı ve ihracatı

 

Changzhou CHANGPENG Motor Co., Ltd., Mayıs 2009'da kurulmuştur. Yıllar süren çabalardan sonra, belirli üretim kapasitesine ve Ar-Ge becerilerine, gelişmiş test ekipmanlarına ve tasarım yazılımına sahiptir.Ürün tasarımı ve geliştirmesinden üretime kadar, firma tarafından tamamlanmıştır.Ekibimiz 20 yıldan fazla HVAC motor tasarım, geliştirme ve üretim tecrübesine sahiptir, bu nedenle müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre ürün geliştirme ve yardımcı tasarım gerçekleştirebiliriz!

 

Şirketimiz başlangıçta Çin'deki çeşitli endüstriler için motor özelleştirme ve ürün geliştirme hizmetleri sağladı.Başlıca ürünlerimiz: Biz esas olarak çevre koruma klima motoru, su klima motoru, mobil klima motoru, ev tipi klima motoru, fan coil motoru, endüksiyon fan motoru, DC motor, özel şartname santrifüj fan, eksenel- akış fanı motoru ve elektrikli soğutma fanı motoru.10 yıl içerisinde birçok tanınmış yerli firma ile işbirliği yaptık ve 2009 yılında büyümeye başladık. Şirket, dış pazarlarda, uluslararası standartlara sıkı sıkıya bağlı olarak küresel endüstriyel kontrol endüstrisi için yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır.

 

Geçtiğimiz birkaç yılda çok fazla deneyim ve proje biriktirdik.Mükemmel hizmet kalitesiyle, eksiksiz test ekipmanlarına, mükemmel test yöntemlerine ve sıkı kalite Standartlarına güveniyoruz.ürünlerimizin kalitesini ve performansını iyileştirmek için çalışıyoruz.Her bir müşteri için, müşterilerimiz tarafından tanınan ve övülen ürünlerin uçtan uca teknik servis ve satış sonrası servis hizmeti vermekteyiz.


Şu anda, esas olarak Asya, Kuzey Amerika, Avrupa, vb., Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, Güney Kore, Almanya, Kanada, İspanya gibi yüzlerce ülkedeki müşterilere satış yapmaktadır. "Bütünlüğümüz ve güvenilirliğimiz, kalite odaklılığımız" iş felsefesi, "önce müşteri" değer özelliği Performans odaklı yenilikçiliği, işbirliğini ve verimli kurumsal ruhu savunmak, müşteriler için maksimum değer yaratma nihai hedefi ile "birlikte inşa etme ve paylaşma" değer dağıtım kuralları oluşturmak.

Çin Changzhou Changpeng Motor Co., Ltd. şirket Profili 0

resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt resim.alt
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Changzhou Chang Peng

No. Çalışanları : 100~500

Yıllık satış : 1000000-80000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Changzhou Changpeng Motor Co., Ltd. Sertifikalar